Develop ineo +3110

Develop ineo +3110

Specyfikacja techniczna / broszura ineo +3110 do pobrania
W biurach, w których przestrzeń ma istotne znaczenie, najlepszym uniwersalnym rozwiązaniem będzie kompaktowe urządzenie pełniące jednocześnie funkcję drukarki, kopiarki i skanera.
Nowe ineo +3110 łączy elastyczność z funkcjami, które usprawniają i zwiększają wydajność pracy w biurze. Wybierz taką konfigurację urządzenia, która odpowiada Twoim konkretnym potrzebom, by móc później oszczędzać czas przy wykonywaniu rutynowych czynności. Po prostu to, czego potrzebuje Twój mały zespół lub biuro!

Develop ineo +3110
Develop ineo +3110
Develop ineo +3110
Develop ineo +3110
Develop ineo +3110

Wybierz naprawdę potrzebne Ci funkcje
Niektóre kompaktowe urządzenia biurowe wyposażono w rozwiązania, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Innych z kolei nie można rozbudować o te, które są akurat potrzebne. Urządzenie ineo +3110 jest inne. Jego podstawowe funkcje, takie jak drukowanie, kopiowanie i skanowanie, można uzupełnić, dodając możliwość faksowania, drukowania znaków Unicode lub kodów kreskowych oraz funkcję rozliczania z czytnikiem kart. W małym zespole lub domowym biurze ten rodzaj elastyczności sprawia, że otrzymujesz dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebujesz. Oznacza to również, że w większej firmie ineo +3110 można połączyć z dużymi systemami urządzeń biurowych (np. drukarkami A3), aby ujednolicić ich obsługę i oszczędzić pracy administratorowi IT.
 
Usprawnij pracę swojego biura
Pomimo, iż jak dotąd nie udało się całkowicie wyeliminować papieru, wszystkie wydajne procesy robocze są obecnie zdigitalizowane. W rezultacie liczne dokumenty papierowe wymagają zeskanowania i prawidłowego zarchiwizowania, co - przy użyciu tradycyjnych rozwiązań - jest czasochłonnym zajęciem. Dlatego właśnie Develop oferuje oprogramowanie, które przyspiesza digitalizację dokumentów za pomocą urządzenia ineo +3110. Dokumenty można skanować bezpośrednio na konto e-mail, serwer FTP, twardy dysk, do archiwum lub dowolnego miejsca sieciowego. Wszystko to znacznie podnosi wydajność pracy biura.