Firma

MERPAUL KOPIARKI.EU jest firmą działającą na rynku od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, przy ul. Murawa 37B lok 1 i lok 6. Z kolei centrum druku i kopiowania zlokalizowane jest przy ul. Wołyńskiej 20. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym Firmy Develop, Nashuatec, TOSHIBA oraz Samsung. Od ponad 14 lat zaopatrujemy naszych Klientów w najwyższej klasy nowoczesny sprzęt biurowy: drukarki, kserokopiarki, skanery, plotery,  gwarantujemy kompleksową usługę serwisową.

 

Zapewniamy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oryginalne materiały eksploatacyjne po atrakcyjnych cenach. Możemy poszczycić się stałą dynamiką rozwoju Firmy Merpaul Kopiarki.eu. Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych. W większości przypadków już podczas pierwszego kontaktu serwisu z Państwem  trafnie diagnozujemy usterkę oraz przywracamy urządzeniom pełną sprawność oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

 

Krótki czas reakcji na bieżące potrzeby i fachowa pomoc serwisowa mają niezwykle istotne znaczenie dla firm i instytucji, w których pracują nasze urządzenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy urządzenia biurowe na miarę XXI wieku, zapewniając ich prawidłowe działanie oraz różnorodne formy finansowania i obsługi. Zapraszamy do współpracy! Zespół Merpaul Kopiarki.eu