Serwis urządzeń

Serwis drukarek w Poznaniu

Oferujemy Państwu serwis drukarek i ksero, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Naprawiamy również urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielkoformatowe, plotery i urządzenia produkcyjne. Jako autoryzowany serwis marek Develop, Toshiba i Nashuatec gwarantujemy oryginalne części i materiały eksploatacyjne. Prace serwisowe staramy się wykonywać zawsze u klienta. W przypadku, gdy awaria okazuje się być bardziej skomplikowana – np. kiedy istnieje konieczność zastosowania nietypowych części – zabieramy urządzenie do naszego punktu serwisowego, dostarczając jednocześnie urządzenie zastępcze i zapewniając w ten sposób ciągłość pracy.

Merpaul Kopiarki.eu
Merpaul Kopiarki.eu

Umowa serwisowa

Umowa serwisowa to rozwiązanie, które umożliwia stałą współpracę pomiędzy klientem a naszym serwisem. Konstruując ją staramy się, aby zawsze uwzględniała indywidualne potrzeby konsumenta i była w pełni dopasowana do jego wymagań oraz preferencji. Umowa dokładnie określa czas reakcji serwisu na wezwanie i zakres obsługi serwisowej, a także zabezpiecza niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania materiały eksploatacyjne i zapewnia dostępność części zamiennych.

Serwis na wezwanie

Klientom, którzy nie zdecydowali się na stałą współpracę, oferujemy usługę doraźnego serwisu drukarek w Poznaniu na wezwanie. Oprócz sprzedawanych przez nas urządzeń marki Develop, Nashuatec i Toshiba prowadzimy także serwis drukarek i kserokopiarek takich firm jak: HP, Canon, Ricoh, Lexmark, KyoceraMita, KonicaMinolta, Infotec, Rex Rotary, Xerox, Brother i wielu, wielu innych. Wykonujemy także serwis innych urządzeń biurowych np. skanerów Contex, czy niszczarek dokumentów.

Merpaul Kopiarki.eu

Merpaul
Murawa 37B lok. 1
61-655 Poznań

zapraszamy od pon. - pt.
w godzinach 8:00 - 16:00