Develop ineo +3110

ineo+3110-frontal-mainbody
ineo+3110_panel_document_feeder_with_paper
ineo+3110_open_paper_trays_bypass
ineo+3110_panel
ineo+3110_right_mainbody_pf-p09_paper_tray_copier_desk

 
W biurach, w których przestrzeń ma istotne znaczenie, najlepszym uniwersalnym rozwiązaniem będzie kompaktowe urządzenie pełniące jednocześnie funkcję drukarki, kopiarki i skanera.
Nowe ineo +3110 łączy elastyczność z funkcjami, które usprawniają i zwiększają wydajność pracy w biurze. Wybierz taką konfigurację urządzenia, która odpowiada Twoim konkretnym potrzebom, by móc później oszczędzać czas przy wykonywaniu rutynowych czynności. Po prostu to, czego potrzebuje Twój mały zespół lub biuro!
 
Wybierz naprawdę potrzebne Ci funkcje
Niektóre kompaktowe urządzenia biurowe wyposażono w rozwiązania, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Innych z kolei nie można rozbudować o te, które są akurat potrzebne. Urządzenie ineo +3110 jest inne. Jego podstawowe funkcje, takie jak drukowanie, kopiowanie i skanowanie, można uzupełnić, dodając możliwość faksowania, drukowania znaków Unicode lub kodów kreskowych oraz funkcję rozliczania z czytnikiem kart. W małym zespole lub domowym biurze ten rodzaj elastyczności sprawia, że otrzymujesz dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebujesz. Oznacza to również, że w większej firmie ineo +3110 można połączyć z dużymi systemami urządzeń biurowych (np. drukarkami A3), aby ujednolicić ich obsługę i oszczędzić pracy administratorowi IT.
 
Usprawnij pracę swojego biura
Pomimo, iż jak dotąd nie udało się całkowicie wyeliminować papieru, wszystkie wydajne procesy robocze są obecnie zdigitalizowane. W rezultacie liczne dokumenty papierowe wymagają zeskanowania i prawidłowego zarchiwizowania, co - przy użyciu tradycyjnych rozwiązań - jest czasochłonnym zajęciem. Dlatego właśnie Develop oferuje oprogramowanie, które przyspiesza digitalizację dokumentów za pomocą urządzenia ineo +3110. Dokumenty można skanować bezpośrednio na konto e-mail, serwer FTP, twardy dysk, do archiwum lub dowolnego miejsca sieciowego. Wszystko to znacznie podnosi wydajność pracy biura.