Contex HD 5400

HD 5400

Wybierz 54-calowy skaner, który poradzi sobie z dokumentami w formacie A0+ i E+ w układzie poziomym

Skaner Contex HD5400 został tak zaprojektowany, aby zapewnić odpowiedni standard jakości obrazu. Dzięki temu doskonale sprawdza się przy realizacji wysokonakładowych zadań przetwarzania obrazu o szczególnym znaczeniu dla firmy. Jest to rozwiązanie zarówno dla firm prywatnych, jak i państwowych czy zajmujących się wydrukiem na zlecenie. Dzięki skanerowi HD5400 mogą one zwiększyć swoją efektywność i produktywność.

Szerokie i długie...

Grafika, mapy i inne kolorowe dokumenty bogate w szczegóły są perfekcyjnie powielane bez ograniczenia długości dokumentu. Nie trzeba już skanować materiału w kilku częściach i później sklejać ich w całość.

Można sekwencyjnie przetwarzać dowolną liczbę skanów, a ustawienia oprogramowania personalizować w celu zapewnienia zawsze takich samych ustawień skanowania, kopiowania i koloru.

Sprawdzona technologia

Kombinacja 48-bitowego koloru, 4-kanałowej technologii CCD, pełnowymiarowych profesjonalnych obiektywów fotograficznych i zaawansowanych algorytmów przetwarzania zapewnia doskonałą jakość obrazu. Dzięki przetwarzaniu obrazu przez skaner komputer jest mniej obciążony i aplikacje działają na nim sprawniej.

Skaner wielkoformatowy Contex HD5400 jest szybki, działa stabilnie i umożliwia skanowanie z prędkością do 12 cali/s. To naprawdę zaawansowane i wydajne urządzenie, które umożliwia szybkie i łatwe skanowanie nawet bardzo dużych oryginałów. Skaner HD5400 zapewnia znakomitą wydajność i szybki zwrot z inwestycji.

Zróżnicowane nośniki o różnych grubościach

Masz grube, oprawione albo inne nietrwałe lub specjalne dokumenty? Żaden problem. Technologia ATAC (Automatic Thickness Adjustment Control — automatyczne sterowanie ustawieniem grubości) umożliwia skanowanie dokumentów o grubości do 15 mm (0,6 cala) i monitoruje nacisk na powierzchnię dokumentu.

Podstawowe funkcje

  • Dzięki 54-calowej szerokości skanowania możliwe jest bezproblemowe przetwarzanie dokumentów wielkoformatowych
  • 48-bitowy kolor i 16-bitowa skala szarości danych obrazu przechwytywanego przy użyciu 4-kanałowej technologii CCD i obiektywów firmy Fujifilm
  • Niezwykła wydajność skanowania wielkoformatowego, do 258 kolorowych dokumentów formatu Arch E na godzinę (214 A0/godz.)
  • Funkcja skanowania do sieci umożliwia udostępnianie skanera przez sieć i przesyłanie plików do komputerów zdalnych
  • Technologia AWD (All Wheel Drive — napęd na wszystkie koła), czyli precyzyjny system nadzoru nad podawaniem papieru, zapewnia idealnie prostą ścieżkę skanowania i obrazy bez zniekształceń