Contex HD ULTRA

HD ULTRA od 36 do 42 cali

 

Zaawansowana technologia dla twojego wielkiego formatu

Uchwyć każdy szczegół map, rysunków, plakatów, dzieł sztuki.

Doskonałe technologie udostępniania, kopiowania, archiwizacji i edycji wielkoformatowych dokumentów cyfrowych

 
Skorzystaj z najszybszego na rynku wielkoformatowego skanera do skanowania dokumentów i dopracowywania plików w aplikacji AutoCAD®, ESRI® lub innej aplikacji do przetwarzania dokumentów.

 
Nowy skaner HD Ultra zapewnia obecnie najlepszą na świecie jakość obrazu, zawsze — przy każdym zadaniu. Nieważne, czy skanujesz mapy, rysunki, plakaty czy precyzyjną grafikę, zawsze uchwycisz każdy detal — już przy pierwszej próbie.

 
Nowy skaner HD Ultra zaprojektowano tak, aby sprostał potrzebom ekspertów technicznych, profesjonalnych grafików i działów reprografii. To najlepszy dostępny skaner wielkoformatowy.

 
Dostępna wersja MFP: wielofunkcyjna opcja nowego urządzenia HD Ultra przekształca drukarkę wielkoformatową w doskonałej jakości kopiarkę, więc nie potrzeba już dodatkowej przestrzeni na kolejne urządzenie.

Zeskanujesz dokumenty trzy razy szybciej i zwiększysz produktywność w programach AutoCAD, ESRI i innych aplikacjach do edycji obrazu

Nowy HD Ultra zapewnia najlepszą jakość obrazu w świecie. Nie ma znaczenia, czy skanujesz mapy, rysunki, plakaty i dzieła sztuki, będziesz zawsze w stanie uchwycić każdy szczegół, już za pierwszym razem. Zaprojektowany, aby sprostać potrzebą ekspertów technicznych, specjalistów grafików i działów poligraficznych, nowy HD Ultra jest po prostu najlepszym dużym skanerem dostępnym na rynku.

Wybierz między 36 lub 42 calami, szerokość dla każdej z trzech różnych konfiguracji do własnych potrzeb dla dobrania wydajności i jakości obrazu oraz wersji MFP, która jest również dostępna.

Spełnia standardy dla potrzeb digitalizacji

Z rozszerzonymi kamerami CCD do obrazowania, archiwizowania i zwiększenia produktywności funkcji, Contex posiada najlepszą w swojej klasie jakość obrazu, najszybszy i najbardziej skuteczny sposób na skanowanie, kopiowanie, archiwizowanie plików wielkoformatowych obrazów, rysunków, i dokumentów.

Przyspiesza przepływ dokumentów

Nowy Ultra HD jest zbudowany dla zwiększenia wydajności, a kluczem do wydajności jest prędkość. Nie tylko "centymetrów na sekundę", ale i rzeczywistej przepustowości. Możliwość skanowania trzy razy większej ilości dokumentów na dzień niż jakikolwiek inny skaner zaprojektowany w celu poprawy zarządzania dokumentami. Nowy HD Ultra jest po to by pomóc Twoim projektom, zwiększyć produktywność i obniżyć koszty.

Pasuje do cyfrowego systemu roboczego

Kompatybilny z AutoCAD®, ESRI® oraz innym oprogramowaniam i printerslike HP, Canon, Epson itp., nowy HD Ultra jest zadziwiająco wszechstronny. Automatyczna kontrola grubości papieru, inteligentne wykrywanie rozmiaru dokumentu i zdolność do obsługi nie wymagająca od Ciebie wysiłku.

MFP dostępna wersja

Nasze wielofunkcyjne opcjonalne wysokie podstawy dla nowego HD Ultra wraz z drukarką wielkoformatowa zamienią go w wysokiej jakości kopiarkę, oszczędzając przestrzeń.