Contex MFP Repro

do wszystkich drukarek wielkoformatowych

Rozwiązanie to pasuje do wszystkich liczących się na rynku drukarek wielkoformatowych
 

Za pomocą rozwiązania MFP Repro firmy Contex można przekształcić dowolną nową lub używaną drukarkę w kopiarkę, oszczędzając miejsce i nie rezygnując przy tym z wysokiej wydajności oraz wszechstronności.

Oferujemy rozwiązania do wszelkich zastosowań — od okazjonalnego, bezpośredniego kopiowania, drukowania i skanowania w biurze po usługi masowe wykonywane przez operatora w działach reprografii, punktach kserograficznych oraz centrach świadczących usługi drukowania i skanowania.

Firma Contex oferuje wyposażone w komplet funkcji rozwiązania MFP Repro — do skanowania, kopiowania, udostępniania i edycji.
Zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz podgląd w czasie rzeczywistym ulepszeń i automatycznego oczyszczania wyblakłych, zabrudzonych czy przyciemnionych dokumentów.

Wbudowana możliwość współpracy w zespole umożliwia wysyłanie zeskanowanych obrazów pocztą elektroniczną, skanowanie do folderu i udostępnianie skanera innym osobom w sieci LAN, a w niektórych modelach także przez sieć Gigabit Ethernet.

Zestawy Contex MFP Repro zawierają skaner, intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Nextimage Repro do skanowania i kopiowania oraz wysoki stojak.

Podstawowe funkcje

  • Wyposażone w komplet funkcji rozwiązanie z ekranem dotykowym do skanowania i kopiowania
  • Podgląd, przycinanie i korekta skanów za pomocą profesjonalnych mechanizmów do kontroli obrazu
  • Kopiowanie do nieograniczonej liczby drukarek przez sieć lub złącze USB
  • Funkcja SnapCrop: łatwe przycinanie obrazu (patent firmy Contex)
  • Programowalne przyciski One-Touch — typowe zadania można przypisać 3 prostym w obsłudze przyciskom