Contex SD 3600

Seria SD 3600 36 cali

 

 

Contex SD3600 posiada ogromne możliwości w szerokim formacie. Dzięki lekkiej konstrukcji, wyjątkowej łatwości obsługi i bardzo atrakcyjnej cenie, to skaner dla każdego biura, które chce, zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez skanowanie ponad gabarytowych map i rysunków technicznych.

 

Skanowanie dokumentów w szerokim formacie zwiększa możliwości w twoim biurze
Wraz z SD3600,  pracownicy w biurze mogą teraz skanować dokumenty szerokiego formatu, kopiować,  udostępniać i współpracować. Zaoszczędzisz czas i pieniądze poprzez obsługę ponad gabarytowych dokumentów w biurze.

 

Zwarta budowa
SD3600 oferuje wszystkie zalety innych skanerów SD z serii, ale posiada nową kompaktową konstrukcję. Pasuje dyskretnie do swojego środowiska pracy, a jego liczne funkcje są doskonale zaprojektowane do łatwej konfiguracji, użytkowania i konserwacji.

 

Lekkie i przenośne
Wiele firm uważają, że wygodne jest , przenosić swoje skanery w biurze, w pobliżu urządzeń lub miejsc archiwizacji. Kompaktowe, lekkie SD3600 pasuje do małych pomieszczeń, jest bardzo łatwy  w transporcie i może być wykorzystywany w całej sieci można, więc  używać go z dowolnego miejsca.

 

Rośnie wraz z firmą
Kolejną wielką zaletą jest szybkość rozbudowy, rozdzielczości. Oznacza to, że Twój skaner może spełnić wszystkie Twoje potrzeby dzisiaj, a następnie rosnąć razem z firmą.